Aktualizace parametrů tratí

Tratě jsou připraveny, všechny volby postupů změřeny (některé i proběhány) a vyladěny k dokonalosti, sprintová mapa připravena. Sice by se v zimní přípravě hodila spíše klasika, ale jeden sprint určitě nikoho nezabije (doufám že ani ortodoxního klasikáře). Navíc je tu po něm ještě druhá část tratě, která je jako dělaná na pomalejší běh, kochání se Vánoční krajinou (rozuměj (možná) zasněženým městem) a taky malou mapovou zákeřností. Jak to tedy bude dlouhé?

Trať A (Běžák): Takže bude zmíněný Běžák, jenže s malou technickou vložkou! Po optimálním postupu měří 3 980 metrů, ten ale nebude tak úplně zadarmo. V tuhle chvíli jen prozradím, že i na této trati bude pilována sprintová technika 😉 Převýšení – nic pro kamzíky, zdolávat se bude jen zhruba 50 metrů.
Trať B (Sprint): Klasický sprint (připomínám že na nové sprintové mapě), vzdušnou čarou to bude 2 150 metrů s 19 kontrolami, převýšení jsem na mapě bez vrstevnic nenašel 🙂 Očekávaný čas vítěze těsně pod 13 minut.

Příspěvek byl publikován v rubrice Všechno a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.